top of page

לקוחות מספרים

אני מוצאת לעצמי חובה נעימה להודות לך על המקצועיות, ההשקעה המסירות והיחס החם שהענקת לקבוצת המשתלמות בפיתוח נשים פתח תקווה זכית למשובים מחמיאים על עבודתך המעמיקה והמושקעת.

אורלי אברהמי, א.א פיתוח ארגוני וקהילתי

"

ברצוני להודות לך על הרצאה נפלאה ממנה נהנינו אתמול.  זו כבר השנה השלישית, וההרצאה שוב הייתה מעניינת והועברה בצורה מרתקת. כל הבנות שנכחו בהרצאה בהחלט שותפות לתחושתי זו.

יפית בן גיא, מנהלת המשרד בית אבי חי

"

סיגלית תמיר מנחה אצלי בקורס המכשיר יועצי תדמית בנושא סגנונות תקשורת - "הפאזל האנושי". הקורס התנהל בכיתה פעילה במשך מס' שנים וכיום מוצע בווידאו לקהל הרחב.

השיעור הועבר בצורה רהוטה, נגישה, מהנה, צבעונית, הומוריסטית ומקצועית.

אילה וייס – עיצוב תדמית, רכזת "קורס תדמית בעסקים ובחברה" ומנהלת האתר לתדמית ושפת גוף

"

ברצוני להעלות על הכתב את התגובות החמות והחיוביות שהעלו יועצות תחום השיער שלנו על הסדנא המקצועית שעברו: "טיפוסים בתקשורת". ראשית הסדנא הוצגה בצורה מקצועית, חמה ולבבית ובשפת היועצות. שנית, היא הועברה בצורה מעניינת, מרתקת ולכל אורך הסדנא דאגת שהן יהיו פעילות וערניות. את מקסימה, חברותית ומקצועית וזה שילוב מצויין להעברת סדנא מוצלחת.

עינבל אלפסי, מנהלת מערך יועצות תחום שיער דיפלומט מפיצים בע"מ

"

תוכנית ההדרכה שלנו נפתחה השנה בהרצאה "להיות הקברניט של הספינה שלי" והיא הועברה בפני הצוות הניהולי של המלון. השילוב בין החומר התאורטי לבין סיפור החיים האישי שלך , הוכיח לנו כי אפשר (ואפילו רצוי במצבים מסויימים) לעשות שינוי, וכיצד ניתן לנווט את חיינו המקצועיים והאישיים, ולצלוח את המשברים. על כן אני רוצה להודות לך שוב בתקווה שנקיים פעילויות נוספות בעתיד.

יקי נווה, מנהל הדרכה מלון ענבל

"

במהלך השנים העבירה סיגלית בסניף סדנאות והרצאות בקרב קבוצות שונות, חלקן חד פעמיות וחלקן בליווי שנתי. המפגשים כולם היו ברמה מקצועית גבוהה, תוך התייחסות מיוחדת לקהל היעד ושימת דגש על לימוד חווייתי ומהנה. לפיכך הוחלט להמשיך לשתף פעולה ולהזמין הרצאות נוספות. בטוחני כי כל גוף וגורם שיבחר לעבוד עם סיגלית יצא נשכר מהחלטתו.

רונית לינקובסקי, עו"ס המחלקה לרווחת המשפחה ויצו תל אביב

"

הנהלת הסניף עברה סדנת יציאה ממשברים ופיתוח מקצועי. המטרות שהצבנו לעצמנו הושגו: עיבוד אבל על אובדן אחת החברות, שינוי תדמית הסניף, וגיוס חברות ומתנדבות חדשות. סיגלית היתה המנחה הנכונה במקום הנכון. הפקנו ממנה תועלת רבה. היא מקצועית, נעימה, לבבית, והעיקר כל פעולותיה מובילות בסופו של דבר ל"ויצולוגיה" לשמה.

אסתר אורן, יו"ר סניף ויצו ראש העין

"

ברצוני להודות לך מקרב לב על ההדרכה שהעברת למנהלי ועובדי המלון בנושא שירות ושימור לקוחות. עלי לציין שההדרכה היתה מקצועית, מעניינת ונגעה בצורה ישירה בכל נושאי התוכן החשובים של המלון. המשתתפים קיבלו ממך כלים מעשיים רבים להתמודדות בכל מה שקשור בנשאים שבנדון ואף יצאו מחוזקים בתחום עבודת הצוות וההתקשרות בין העובדים. נשמח לחזור ולעבוד איתך בעתיד.

עודד ניב, מנהל מלון "בית קטן" בירושלים

"

תודה מיוחדת לסיגלית אשר העבירה השתלמות בצורה מעניינת, מרתקת ומאתגרת. ההשתלמות בנושא תרמה רבות לאווירה טובה אשר פתחה בפנינו אופקים חדשים אשר יהוו כלים מעשיים בהמשך לפעילותינו. ברצוננו להביע את הערכתינו הרבה על כך.

צוות מחלקת גזברות מועצה מקומית בני שמעון

"

הנהלת הסניף עברה סדנת ניהול והעצמה. סיגלית מכירה היטב את המבנה והפעילויות בשונות של ויצו ומכאן הסדנא היתה מכוונת לשיפור והתייעלות העשייה בסניף. לסיגלית כושר אבחון אינטואיטיבי, יכולת הקשבה ורגישות לכל משתתפת ומשתתפת והן רכשו מגוון כלים וידע. התנהלות הסדנא היתה מוקפדת מעמידה בלוח הזמנים ועד הקפדה על התנהלות וביצוע משימות.

עדנה רונן, יו"ר סניף ויצו הרצליה פיתוח

"

התרשמתי מאוד מהמחויבות שלך להכין את התוכנית ולהתאים את הכלים לאוכלוסייה הספציפית בקבוצה. מדובר בקבוצה הטרוגנית מאוד מאוד מבחינת רקע ויכולות ואת התגברת על הפערים, ריתקת את המשתתפים והעברת אותם תהליך מחושב ויעיל של למידה והעצמה.

יפעת קליין, רכזת תחום אוכלוסיות מיוחדות מתנ"ס קריית אונו

"

ברצוני להודות לך על סדנת העצמה וצמיחה אישית לחוג אימהות חד הוריות בויצו רמת השרון. במפגשים הנהדרים הוכחת שוב ושוב את אהבת האדם שבך, נגעת בכל אחת מאיתנו, היית קשוחה כשצריך, רכה כשצריך, ובעיקר- הובלת את הנשים קדימה דרך הסיפור של כל אחת ואחת מהן לעבר פתרון בעיות, הסתכלות שונה על חייהן וצמיחה קדימה. מודה לך על המקצועיות הרבה שהפגנת על המגוון והעושר החווייתי של המפגשים. אשמח להוסיף ולעבוד איתך גם בשנים הבאות.

ציונה כהן, עו"ס קהילה עיריית רמת השרון

"

סיגלית היקרה: הגעת אלינו לפני חודשיים בערך והארת לנו את הדרך. מטר וחצי של קשיחות ורוך, חפרנו ביחד בתוך ה-בתוך. אפשרת לנו שלהוציא דברים קשים שאותם שנים מחזיקות בפנים. ידעת איך לכל אחת לגשת באהבה כבוד וחסד. לימדת אותנו לחבק חברה ברגעים קשים כשזקוקה לעזרה. תודה על אוזן קשבת בזכותך הפכנו לצוות. על תשומת הלב, הכלים, העידוד ותמיכה אנו רוצות לאמר לך תודה.

משתתפות קבוצת חד הוריות ויצו רמת השרון

"

כשרוצים לאמר תודה ואין מילים, עדיף פשוט לחרוג מן הכללים, ולמרות שמדובר פה במרצה ותלמידים, בצורה מיוחדת לך אנו מודים. אהבנו כל רגע, כל שנייה ודקה, רגעים של צחוק ואפילו גערה, ידענו תמיד שיש ממי ללמוד ועם מי לדבר, ואנו בטוחים שאין טוב יותר. תודה תודה תודה.

משתתפי קורס לגמול השתלמות מכללת בת ים

"

סיגלית שלנו: תודה לך מכל הלב שמכל פגישה איתך יצאנו עם אור בעיניים ועם הרגשה שהשמים לא נפלו ויש מזור לכל מכאוב או בעיה.

על שהיית תמיד שם כדי להושיט יד ולחזק כשחשבנו שנסגרו בפנינו כל הדלתות. על ארגז הכלים שנתת לנו כדי שנלמד לשנות כדי להצליח בחיים. על הכוח שטמנת בנו להאמין בעצמנו ולדעת שהכוח נמצא אך ורק אצלנו ואיך לא להיות קורבן לחיים האלה אלא אחראיות עליהם. על התפנית שיצרת בחיינו לקחת יוזמה ואת חיינו בידינו!

קבוצת אימהות חד הוריות, ויצו קריית אונו

"

תודה רבה על הסדנאות אשר יצרו חוויות למידה הכוונה ותמיכה. הינך עבור תלמידנו נשמה.

רוית סקנדריון רכזת תעסוקה. שוקי רוסק, מנהל ביה"ס תיכון אורט ערד של משרד התעשייה המסחר והתעסוקה

"

ברצוני להודות לך על הקורסים שהעברת בנושאי: הפגת מתחים, עבודת צוות ואסרטיביות. עלי לציין שההרצאות הועברו בצורה חווייתית ומקצועית ביותר. אישיות הנעימה, הסבלנות והסובלנות והרוגע שבך תרמו רבות להצלחת הקורסים. המשתתפים קיבלו ממך כלים רבים להתמודדות בכל מה שקשור לנושאים ומעבר לזה. לי אישית היה עונג לעבוד איתך.

רות קרופניק, רכזת קורסים לגמולי השתלמות, המכללה העירונית לחינוך מבוגרים רחובות

"

נעזרתי שוב בסיגלית במסגרת תוכניות עם בני נוער, צעירים ומבוגרים עם לקויות למידה וקשיי תקשורת, משפחות חד הוריות, מתנדבים ובעלי מוגבלויות פיזיות. הנושאים היו מגוונים וכללו מיומנויות תקשורת, מודעות אישית, צמיחה והעצמה. בכל הפעמים הראית מסירות רבה ומחוייבות למטרה, תוך שיתוף פעולה מלא ופורה איתי.  המשתתפים הביעו שביעות רצון והנאה, וכמי שליוותה אותם גם לאחר הסדנא אני יכולה להעיד על הפנמה של התכנים לאורך זמן.

יפעת קליין, עו"ס קהילה עיריית גבעתיים

"

כתבה בעלון 'גל גפן' על חייה מלאי התהפוכות של סיגלית תמיר
כתבה בעיתון 'לאישה' על מחלת בעלה של סיגלית תמיר, על אהבה ועל בחירה בחיים
כתבו עלי בעיתון
bottom of page